המזכרותתמונות היום הגדול שלכם בגלריה יפיפיה ומקוונת, בה, בתוך זמן קצר מיום החתונה, תוכלו לצפות בתמונות, להוריד אליכם למחשב, לשתף עם חברים או משפחה ולבחור תמונות לאלבומים.


במידה ואתם מעוניינים באלבום חתונה זכיר, יוצא דפן וכזה שכל מבט על כל אחת מתמונותיו תחזיר אתכם לאירוע עצמו- הגעתם למקום הנכון: גלעד ומזל צלמים מציעים מבחר רחב של גדלים ועיצובים לאלבום החתונה שלכם. תמונות אלבום החתונה יבחרו על ידכם תוך כדי ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הבחירה, לאחר בחירת התמונות ואישור העיצוב הסופי של האלבום - הוא יודפס בסטודיו הנחשב בארץ בתחום אלבומי החתונות. כמו כן, נשלב את הזמנות החתונה באלבום בצורה מקורית ויצירתית במיוחד. האלבום מגיע בשלל  אופציות כריכה מגוונות, מכיל 60 עמודים וכ- 150 תמונות שרק מחכות להתמקם במקום הראוי להן. לאלבומים נוספים לחצו כאןכל צד משפחה יוצר אלבום המתאים לו: תמונות האלבום יבחרו על ידי המשפחות. האלבום מכיל 60 עמודים וכ- 60 תמונות. כמו כן, גלעד ומזל צלמים מציעים מבחר רחב של גדלים ועיצובים לאלבום ההורים.


תשכחו מקולנוע. סרט החתונה שלכם, שנערך על ידינו בצורה ייחודית, הוא הדבר היחיד שתרצו לראות במהלך החודשים הבאים. ההורים, החברים, הדודים ושאר הקרובים ישתוקקו לצפות בסרט החתונה המסכם את אירוע חייכם - בזה אתם יכולים להיות בטוחים. את סרט החתונה ילווה פסקול שתבחרו בעצמכם ויחבר אתכם אליו באופן אישי דרך שירים בעלי משמעות שרק אתם מודעים לה. אורך סרט חתונה ממוצע עומד על 35 דקות ובנוסף מכיל את תקציר החתונה כולה, באורך של קליפ וידאו אחד. לסרטונים נוספים >>


קופסת תמונות

אנו חושבים כל הזמן על דברים חדשים ומרעננים כדי שתזכרו את החתונה שלכם באופן הנעים ביותר. פריט חדש וייחודי שאנו מציעים היא קופסה עשוית עבודת יד המכילה כמאה תמונות מגוונות שיבחרו על ידכם! אווירה של וינטאג׳? מצוין. זו בדיוק הכוונה שלנו. תמונות וינטאג' לעולם לא יתיישנו ויצאו מהאפנה. איכשהו הן תמיד נשארות איתנו ומתאימות לכל עת. באפשרותכם להעניק את קופסת המזכרות כמתנה להורים או לסבים והסבתות לאות הערכה ואהבה, או שתוכלו לשמור אותה וליהנות ממנה בעצמכם.כרזת חתונה קולנועית

זהו בדיוק הזמן המתאים לחיות בסרט! מתוך שלל תמונות אלבום החתונה המרהיבות תוכלו לבחור אחת שאותה נעצב לכרזת חתונה ברוח קולנועית, אותה תוכלו לתלות בחדר השינה, בסלון או בזה של ההורים. העיקר שתזכרו שביום הזה הייתם כוכבים.