אודותינוגלעד שעבני

"מה מייחד את עבודת הצילום שלי? אני מצלם בשקט. גם בוידיאו וגם בתמונות סטילס, יש לי את הדרך שלי לצלם בלי שכמעט מרגישים.. לא צילום "חצוף" שפוגע בשלמות הטבעית של הרגע. כך אני מצליח לתפוס את הרגעים היפים ביותר." בוגר המחלקה לצילום, בצלאל, התאהב במלאכת הצילום בגיל 11 כאשר לטיול השנתי בבית הספר יצא עם מצלמת הריפלקס המכנית של אביו מסוג פנטקס, איתה מצלם גם היום מפעם לפעם. "הופנטתי מההתבוננות בעולם דרך עינית המצלמה, הרגשתי שאני בתוך ההתרחשות אבל גם מצליח לרחף מעליה". שימש כאסיסטנט אישי של הצלם המוערך שמחה שירמן, שיצירותיו מוצגות תדיר בארץ. בחמש השנים האחרונות מלווה גלעד נגנים בינלאומיים מטעם מחלקת המוזיקה במוזיאון תל-אביב לאמנות. במסגרת עבודתו עם המוזיאון מפיק גלעד סרטוני פרומו לעונת הקונצרטים, מצלם את האומנים בעת ההופעה החיה וכן מפיק סרטי וידיאו קצרים אודות הנגנים המוקרנים במהלך הקונצרט. מעבודתו זו יצר את המותג האישי שלו Gilad Shabani | Men At Work, בו הוא מציע שירותי צילום, תיעוד והכנת סרטי וידאו לבעלי עסקים, אמנים ומוזיקאים יוצרים בתהליכי עבודתם, בחזרות, בסטודיו, מאחורי הקלעים ועל הבמה.          

מזל שופן

"לערוך תמונות של חתונה ולדעת שיש לי תפקיד בארגון הארכיון המשפחתי, זה אושר אדיר. זה הרבה מעבר ליצירת תמונות יפות.. זה ליצור מזכרת היסטורית, את מה שיעבור במשפחה."

בוגרת המחלקה לצילום, בצלאל; סיימה לימודיה בהצטיינות. בתקופת הלימודים בבצלאל ערכה את הארכיון של הצלם אלכס ליבק, חתן פרס ישראל. הציגה מעבודותיה בתערוכת "ארטיק 9" הנערכת לזוכי מלגת קרן תרבות אמריקה-ישראל.
בימים אלה מצטרפת מזל לצוות המורים של בית הספר לצילום "סטודיו גברא", המפעיל מועדוני צילום לקהל הרחב ומטפח צלמים צעירים המעוניינים להפוך את כשרון הצילום למקצוע. מזל רואה בהוראת מקצוע הצילום ייעוד אישי, ומאמינה שכישרון בשילוב עם הידע הנכון יכול לקחת אדם למקומות מופלאים..
בהיותה צלמת, אישה ואם, יצרה מזל את "בידיים מלאות" – מותג צילומי היריון, המעניק לה הזדמנות להעיר אצל נשים חיבור מיוחד לעצמן ולגופן, בתקופה שאין עוד כמוה...
מאז ומתמיד נמשכה מזל לז\'אנר של יומנים אישיים, ובמובן זה, צילום אינו אלא יומן אישי בתמונות, בין אם מזכרת מצולמת מתקופת הציפייה לילד, ובין אם תיעוד הרגעים של אחד הימים המשמעותיים ביותר בחיים- יום החתונה.

אורי פינר

"יותר מכל, אני אוהב לצלם אנשים, לעבוד עם אנשים. לכן אינני מצלם חפצים בסטודיו, אלא נמשך לסצינות "חיות" של שמחות ואירועים המתרחשים בזמן אמת, ממש בכל רגע ובכל מקום."

אורי אמן ואיש חינוך, בוגר המחלקה לצילום, בצלאל.  מורה לצילום במספר בתי ספר, צלם במגזינים חברתיים. מנחה סדנאות צילום במכון שילת לנוער על הרצף האוטיסטי ולנוער בסיכון, ומלמד שימוש בצילום ככלי ליצירת קשרים חברתיים וביטוי אישי.

עשה את צעדיו הראשונים בצילום בגיל 11, עם מצלמת הפילם של אבא, ואת רוב ימי התיכון בילה בחדר החושך- מפתח ומדפיס תמונות שצילם. בעקבות פרויקט מטעם עמותת "עלם" במסגרתו לימד בני נוער את רזי הצילום, החליט שצילום משולב עם חינוך יהיה תחום עיסוק מעניין נוסף .
הציג מעבודותיו בתערוכת \'עדות מקומית 2013\' במוזיאון ארץ ישראל (זוכה מקום ראשון בקטגוריית אורבניזם), תערוכת \'הבניה של צילום\' במוזיאון הפתוח לצילום ועוד.

 

 

 

 
אודות גלעד ומזל צלמים

עיצמו עיניים ודמיינו עצמכם כמספר שבועות לאחר יום החתונה שלכם.
סרט החתונה והאלבום הנפלאים יהיו אלו שימחישו בצורה המציאותית ביותר את הרגעים מלאי הרגש שמילאו את היום הזה.
הם אלו שיצליחו להחזיר אתכם בדיוק לאותם הרגעים שאתם מריצים לעצמכם בראש עכשיו, כל עוד החומרים עשויים בצורה המקצועית ביותר כמובן. 

אז מה עושה את ההבדל?

אנחנו, גלעד,מזל ואורי, מאמינים שלא צריך לצבוע את המציאות בצבעים אחרים, אין צורך לסחוט את הרגע יותר ממה שהוא. העיניים שלנו מאחורי המצלמה מתבוננות ורואות את הכל. היופי הוא לתפוס את הרגעים הקטנים והאותנטיים ולהפכם ל- "רגעים קסומים ממוסגרים". אם זה הצמיד שעונדת הכלה, ההתמודדות של  החתן עם העניבה, החיבוק, המבט העמוק, ההליכה לעבר החופה- אלו החומרים שמהם עשויה הפטנזיה האמיתית והפרטית שלכם.

 גלעד ומזל צלמים, בוגרי האקדמיה לאמנות ועיצוב- בצלאל, מצלמים יחד משנת 2005. עוד בתקופת הלימודים ידענו שאנו רוצים לצלם אנשים ולמלא תפקיד משמעותי בחייהם- של הנצחת רגעים שעתידים לעבור מדור לדור- פשוטו כמשמעו.

אנחנו מאמינים כי תפקידנו הוא לא רק לתעד, אלא גם ליצור ובטוחים כי היצירות שלנו בעלות איכויות שלא נראות בכל מקום. וכל זה תוך מתן יחס מאוד אישי, פרטני וקשוב.

אלבום וסרט החתונה שלכם הופכים למזכרת שבה אתם הכוכבים, ותיעוד יום נישואיכם מציג את הזוגיות המיוחדת שלכם שבאה לידי ביטוי בכל דף באלבום ובכל קטע בסרט. מסייעים לתיאור הסיפור- המשפחה, החברים וכל היקרים לכם המקיפים אתכם בחיים וביום המיוחד בחייכם.

השאירו את פרטיכם באתר ונשמח לענות על כל שאלה נוספת.

 

 

אנחנו בעבודה


g&m_17
g&m_24
g&m_13
g&m_12
g&m_11
גלעד ומזל צלמים- סדנאות צילום
g&m_9
g&m_8
g&m_7
g&m_6
g&m_5
g&m_5
g&m_4
g&m_3
g&m_2
g&m_1
g&m_23
g&m_22
g&m_21
g&m_20
g&m_19
g&m_18
g&m_16
g&m_15
g&m_14

שאלות נפוצותמדובר בשלושה צלמים: צלם וידאו אחד ושני צלמי סטילס. התפיסה הצילומית שלנו מתבססת על העובדה שבמאורע גדול כמו יום החתונה- תמיד, אבל תמיד משהו קורה. מרגע ההכנות לחתונה ועד עזיבת אחרון האורחים. מתוך תפיסה זו אנו מקדישים חשיבה ויצירתיות מגוונת שנעשית על ידי שני צלמי סטילס וצלם וידאו אחד תוך התייחסות רגישה וממוקדת במיוחד לאירועים הבולטים המתרחשים ביום חתונה: מפגישתם הראשונית של החתן והכלה לאחר ההכנות, שלב צילומי המשפחות ועד לשאר הרגעים הנוספים מלאי הקסם שקורים ביום הגדול הזה. הצוות המקצועי שלנו עובד יחדיו ומשתף פעולה מזה שנים רבות, כך שכל תפקיד מוגדר ומתואם מראש ובכך מוביל לתוצרים מקצועיים המלווים ברגש ובעיקר בהנאה. אחת מהמומחיות שלנו היא לתפוס את הרגע שלכאורה נראה כקטן והשולי ביותר, ולהפכו לתמונה או סרטון מלא דמיון ורגש.
״בכל פעם שאני מגיע לצלם חתונה אני מתייחס אליה כאילו היתה החתונה היחידה ביקום." כך התבטא לא מזמן אחד הצלמים הוותיקים שלנו, ואת המשפט הזה אימצנו כאידיאולוגיה.
״חבילת צילום חתונה" שאנחנו מציעים היא אחת החבילות המגוונות בענף. ולמעשה, אתם מרכיבים את "החבילה".
כפי שתוכלו לראות בקטלוג המוצרים שלנו, היא כוללת שימוש רחב במוצרי התיעוד המתקדמים ביותר. המזכרות שהחבילה מונה: תמונות החתונה| אלבום חתונה| אלבומי ההורים| סרט החתונה| קופסאת תמונות| וכרזת חתונה. מתוך שפע המוצרים תוכלו לבחור וליהנות מהמוצרים המתאימים לכם אישית, אלו שתבחרו בהם להוות את מזכרות החתונה שלכם.
צילום אירועים נחשב לאחד מתחומי הצילום המקצועי המורכבים ביותר. על צלם אירועים מקצועי לדעת להתמודד עם המורכבות בצילום מהיר, התאמה נכונה של שלל מצבי תאורה וסגנונות צילום שונים: תיעודי, דיוקנאות, ריקודים, אווירה, תקריבים, נוף ועוד. האירועים השונים המתרחשים בחתונה אינם חוזרים על עצמם, הם פשוט קורים. כאן נכנס תפקיד הצלם הנחוש ל"מאני טיים" ועליו נדרשת רמת ריכוז גבוהה במיוחד לשם כיסוי כל אירוע בשלמותו. מלבד עמידה בכל התנאים הללו, אשר מבחינתנו מהווים כתנאי פתיחה לכל אירוע, אנחנו מייחסים חשיבות רבה גם לתחומים הבאים: *צילום זוגי משותף לפני האירוע בתאורה טבעית של אור יום. *זוגות אשר נפגשו אך ורק בחופה עצמה, מצולמים מיד עם סיום החופה. * צילום דיוקן משפחתי (על המשפחה להקדים לצילומים לשם צילומה בנחת ובהנאה מקסימלית) *צילום דיוקן קבוצתי *צילום החברים הקרובים *צילום קרובי משפחה שהגיעו במיוחד למאורע מחו״ל
ועוד.
אכן כן. מלבד צילום חתונות, אנו מתמחים בצילומי בת מצווה, בריתות, צילומי בוק מקצועי, אלבום מזכרות לבת ובר המצווה ועוד. ניתן לצפות ולהתרשם בתוצרי הקשת הרחבה שלנו בתחום צילום האירועים בעמוד האתר: ״אירועים משפחתיים״.
אנו גאים לומר כי התשובה היא כן. "גלעד ומזל צלמים" עושים דרך מכובדת במיוחד גם מעבר לים.
אנחנו עושים כל מאמץ כדי למנוע ולו את התקלה הקטנה ביותר ולכן מגיעים ביום חתונה ערוכים לכל מצב.
מצלמות גיבוי, מגוון רחב של עדשות, כרטיסי זכרון לגיבוי, סוללות ואמצעי תאורה.